" Tabaja " - Michele Albert

Väliskirjandus

Hind:3.60EUR

 
Eradetektiiv Diana Belmaine tabab alati oma süüdlase -- jaht jultunud ja nutikale vargale juhatab meelekindla blondiini otseteed dr Jack Austini juurde. Maailmarändurist seikleja ning «Ameerika ihaldatuim poissmees» Jack on silmapaistev ühiskonnategelane ja sama patune kui patt ise. Kuigi tema silmipimestav naeratus suudab peaaegu iga naise vastupanu võita, on Diana oma õppetunni mesikeelsetest meestest juba kätte saanud ega lase Jacki sarmil end kõigutada, ükskõik kuidas lubamatult nägus mees ka kirgi üles ei kütaks.
Jack on harjunud riskides elama ning tunneb tõmmet tarkade ja seksikate, salvavate naiste vastu, kuid see naine on erakordselt ohtlik!
Diana tõotus ta saladus paljastada võib talle maksta tema töökoha, reputatsiooni või ka isegi elu. Tal tuleks Dianast eemal hoida, kuid ta ei suuda naise ahvatlevate kumerustele vastu panna. Kui enam midagi ei ole kaotada ja ta kaunis vastane on tema ainus pääsetee, siis miks mitte saatusele alistuda ja röövida naise süda sügava, viivleva... varastatud... suudlusega?