" Psühholoogilised testid " - Friederike Quien-Schütz

Psühholoogia, pedagoogika

Hind:4.50EUR

Kuidas te mõjute meestele? Millise karjääritüübi alla te kuulute? Kui hästi saate hakkama pidudel? Seda olete te ju alati tahtnud teada saada. Selles raamatus pakutud psühholoogilised testid ei paku üksnes meelelahutust, vaid annavad ka võimaluse mängulises vormisennast paremini tundma õppida. See, kes soovib lähemalt uurida oma tugevaid külgi ja nõrkusi, leiab siin ligikaudu 30 lõbusat testi neljal aktuaalsel teemal. Eriti põnevaks muudab asja see, et teste võib teha koos partneri või parima sõbrannaga ja kes teab, võib-olla avastatakse teineteise juures veel täiesti uusi jooni.

  • Armastus ja partnerlus: siin keerleb kõik tema, teie unistuste mehe või ka praeguse partneri ümber, samas ei minda mööda ka seksiteemast.
  • Elukutse ja karjäär: selgitatakse välja, kui tähtis on teie jaoks töö, avastage oma tõeliselt tugevad küljed ja õppige saavutama oma eesmärke.
  • Suhtlemine: Kas valdate suhtlemise nõudlikku kunsti? Kas olete teretulnud külaline? Selgitage siin muuhulgas välja, millise mulje te teistele jätate.
  • Tugevad küljed ja nõrkused: kas teate õigupoolest, mis teis peidus võib olla ja mis on need valdkonnad, kus peaksite midagi ette võtma? Kui mitte, siis saate sellest peatükist õpetlikke vastuseid.