"Vägi" Rhonda Byrne

Käsiraamatud

MÜÜDUD

See on käsiraamat universumi suurimast jõust – Väest, et saaksid kõik, mida tahad. Ilma Väeta ei oleks sa sündinud. Ilma Väeta ei oleks meie planeedil ühtki inimest. Iga avastus, leiutis ja inimlooming tuleb Väest. Ideaalne tervis, suurepärased suhted, karjäär, mida armastad, elu tulvil õnne, vajaminev raha, et olla, teha ja omada seda, mida armastad – see kõik tuleb Väest. Sinu unistuste elu on alati olnud sulle lähemal, kui oled arvanud, sest Vägi – mis toob sulle elus kõik hea – on sinu enda sees. Et luua mida tahes, muuta mida tahes, on vaja vaid ühte asja . . . Väge. Sa oled määratud elama suurepärast elu! 

 

Selles raamatus tahan ma näidata sulle teed suurepärase elu juurde. Sul on vaja nii palju elu kohta teada saada, ja kõik see on hea. Tegelikult, see on rohkem kui hea. See on erakordselt hea! Elu on palju lihtsam, kui sa arvad, ja kui oled aru saanud, kuidas elu toimib, ning mõistnud, et Vägi on sinu enda sees, koged elumaagiat kogu selle täiuses – ja siis on sul suurepärane elu! Nüüd alaku su maagiline elu! 

 

Rhonda Byrne'i taotluseks on rõõm miljarditele. Ta alustas oma teekonda filmiga «Saladus», mida on vaadanud miljonid inimesed üle kogu maailma. Filmile järgnes raamat «Saladus», maailmakuulus bestseller, mis on nüüdseks saadaval 46 keeles. Raamatuga «Vägi» jätkab Rhonda Byrne oma teedrajavat tööd, näidates, mis on meie universumi ainus suur jõud.