Ostuinfo

 

Kuidas osta?

 

Lugupeetud e-poe teiseringiraamat kasutaja.

 

Meie poolt pakutavate raamatute peamiseks kriteeriumiks on et raamatus oleksid alles ja loetavad kõik lehed. Raamatud ise on jagatud vastavalt vanusele, kasutatusele ja üldisele seisukorrale viide kategooriasse. (vaata allpool)

 

 Ostmine meie e-poest on lihtne. Kui olete leidnud omale sobiva raamatu siis vajutage
PANE OSTUKORVI. Ekraanil ilmub nähtavale Teie ostukorv koos nimekirjaga. Üldiselt on meil raamatut üks eksemplar ja nii on see ka automaatselt märgitud koguse lahtrisse. Kui soovite soetada mõnda raamatut rohkem kui üks eksemplar võtke meiega eelnevalt ühendust, ehk saame aidata. Kui soovite osta rohkem kui ühe raamatu vajutage SALVESTA OSTUKORV ja suunduge tagasi otsingusse. Nii saate lisada korvi kõik raamatud, mida soovite endale soetada meie e-poest. Kui soovite enne tellimuse vormistamist mõne raamatu ostukorvist eemaldada siis vajutage ostukorvis oleva raamatu nime taga olevale ostukorvi märgile EEMALDA. Raamatute kogust ostukorvis näete ka üleval paremal nurgas. Seejärel tuleb tellimus vormistada vajutades TELLI. Täitke ankeet. Ankeedis on kohustuslikud väljad tumedamas kirjas. Kommentaaride lahtrisse märkige pakiautomaadi asukoht kust soovite paki kätte saada. Kui ankeet täidetud vajutage SAADA TELLIMUS. Tellimus saadetakse teiseringiraamat.ee meeskonnale.

 

Kuidas maksta?

 
Peale tellimuse vormistamist saadame Teile kirja maksmisjuhistega.

 

Kui Te mingil põhjusel otsustasite tellimusest loobuda, siis andke sellest meile e-maili (teiseringiraamat@gmail.com) kaudu teada.

 


Kuidas ja mis aja jooksul toimub kauba kättetoimetamine?

 
Kauba kättesaamiseks Eesti piires on erinevad võimalused: Eesti Posti maksikirjaga Teie postkasti (üks raamat, mõõdud 230mm* 330mm*20mm) - 2.00 EUR, samuti Eesti Posti pakiga Teie kodupostkontorisse - 3.89 EUR,
SmartPostiga -2.59 EUR (üks või mitu raamatut, paki kogupaksus alla 50mm), 2.99 (paki paksus üle 50 mm) või Omnivaga -2.95 EUR. Kui soovite kauba saatmist pakiautomaadiga märkige märkuste lahtrisse kindlasti pakiautomaadi asukoht.

 

Kaup pannakse teele hiljemalt viie ööpäeva jooksul peale makse laekumist meie arvelduskontole.

 

NB! Ostes raamatuid korraga vähemalt 25 euro eest on saatmine tasuta!

 

Kõik müüdavad raamatud on kasutatud ja jagatud seisukorra järgi 5 kategooriasse.

Raamatud on loetavad ja kõik lehed on alles. Raamatute suure koguse tõttu võivad mõned vead jääda märkamata, palun mõistvat suhtumist.

 

 

5 – väga heas seisukorras raamat. Raamatut on küll loetud/lehitsetud, aga raamatu välimus on korrektne.

     

4 – heas seisukorras raamat. Raamatut on korduvalt loetud ja seetõttu pisut kulunud kuid jätkuvalt heas seisukorras.     

 

3 – rahuldavas seisukorras raamat. Raamat on aja jooksul kulunud, võib esineda templeid, pühendusi, kaantel võib esineda kriimustusi, ümbrispaber võib olla rebenenud või kadunud.

     

2 – halvas seisukorras raamat. Raamatut on aktiivselt loetud ja seetõttu on raamat „väsinud“. Raamatu kaaned võivad olla kulunud, nurgad „räsitud“ olemisega. Raamatu lehed võivad olla aastatega kollaseks tõmbunud, samuti võib esineda pliiatsiga sodimist.

  

1 – väga halvas seisukorras raamat. Meil pole selliseid raamatuid.

 

Arvestada tuleks ka raamatu tavapärast vananemist.